




2 974 ₴
Пила електрична GOOD LUCK SUPER ECS 2850/405 чудово підійде для будівельних робіт, заготівлі дров і догляду за садом. Система автоматичного змащування ланцюга значно спростить використання пили та забезпечить рівномірне змащування потрібних вузлів.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GOODLUCK |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Розташування двигуна | Поздовжнє |
| Довжина шини | 405 мм |
| Крок ланцюга | 3/8" |
| Швидкість обертання ланцюга | 13.1 м/сек |
| Об'єм масляного бака | 260 мл |
| Вага | 5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2850 Вт |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Система гасіння вібрації | Так |