






1 181 ₴
Кутова шліфмашина KRAISSMANN 1050 KWS 125 - це надійний інструмент високої якості, який допоможе Вам виконати різання, зачистку, шліфування металу, пластику, каменю та інших матеріалів. Має високий рівень безпеки завдяки захисному кожуху.
Особливості:
Комплектація:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |